Hauser-Kaibling - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Hauser Kaibling je se svými 2 015 metry nejvyšší hora střediska Schladming (sdružuje 4 hory). Na úpatí hory, která leží mezi Planai a Galsterbergalm, se nachází lyžařské středisko Hauser Kaibling - Ski amadé, Region Schladming - Dachstein, Štýrsko - nedaleko Haus im Ennstal. Středisko je považováno za jedno z nejlepších lyžařských středisek v Rakousku, neboť tvoří ideální úvod do oblasti Schladming-Dachstein, který je členem Ski amadé: 5 regionů, 25 míst, 860 km sjezdovek a 270 vleků s jedním skipasem! Současně je i nejvýchodnější oblastí Schladming 4-Mountain Ski Area (Schladming 4-Hauser Kaibling Mountain Ski Planai - Hochwurzen Reiteralm). Nikde jinde v Rakousku nemáte tu možnost prozkoumat 4 lyžařské oblasti "na jednom místě". Kde jinde najdete takovou volbu?
Lyžařské středisko Hauser-Kaibling (oblast Štýrsko) se nachází ve vzdálenosti 403 km od Prahy a 416 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Hauser-Kaibling

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Hauser-Kaibling

Základním jádrem regionu Schladming - Dachstein je propojení čtyř schladmingských hor: Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm, které pak dohromady tvoří jeden velký lyžařský areál. V ústraní zájmu všech milovníků lyžování však nezůstávají aní menší lyžařské areály v tomto regionu Schladming - Dachstein, jakými jsou například Rittisberg, Fageralm, Galsterbergalm, Stoderzinken, Riesneralm a nebo Planneralm. Pěší turistiku a především lyžování v oblasti (po celých 365 dní v roce) umožňuje Dachsteinský ledovec, který v neposlední řadě přitahuje své návštěvníky velmi působivou vyhlídkovou plošinou Dachstein Sky Walk a Ledovým palácem (Eispalast). Oblast Schladming - Dachstein však nezapomíná ani na milovníky snowboardingu, ti si své umění mohou vyzkoušet v šesti snowparcích s několika U-rampami a překážkami. Také příznivcům freeride jízdy v hlubokém sněhu nebo skialpinistům nabízí lyžařská oblast Schladming - Dachstein výborné podmínky. Nabídku turistického regionu Schladming - Dachstein však doplňuje i celá řada akcí a událostí ve všech oblastech. Lyžařský resort Hauser Kaibling se rozprostírá na úbočích stejnojmenné hory, nad štýrským městečkem Haus im Ennstal. Společně s dalšími okolními středisky (Planai, Hochwurzen a Reiteralm), pojmenovanými rovněž podle vrcholů, na nichž se nacházejí, tvoří dohromady oblast Schladming. Tato oblast je navíc jednou z podmnožin obrovského areálu jménem Ski amadé, které je vlastně pojmenované po skladateli Wolfgangu Amadeu Mozartovi. Zde už oblast disponuje dohromady 860 kilometry sjezdovek. Lyžařské středisko Hauser Kaibling je tedy jedním z vrcholů čtyřhoupačky skiareálu Schladming Dachstein Tauern a se svými 2 015 metry je nejvyšší horou střediska Schladming. Na úpatí hory (která leží mezi Planai a Galsterbergalm) se rozkládá město Haus im Ennstal.  

 

Atrakce střediska

Jedním z vrcholů čtyřhoupačky skiareálu Schladming Dachstein Tauern je i lyžařské středisko Hauser Kaibling, které se může pochlubit moderní 8 místnou gondolou a které nabízí své služby nejenom začátečníkům (pro ně je zde k dispozici lyžařská škola), ale i sportovním lyžařům a zejména příznivcům snowboardů. Lyžařský areál Hauser Kaibling je jedním z nejmodernějších lyžařských středisek, které nabízí ty nejlepší sjezdovky - atraktivní, moderní a pohodlné. Dohromady 11 lanovek a vleků vás rychle přepraví nahoru po svahu, kde si můžete za optimálních sněhových podmínek na nových sjezdovkách kvalitně zalyžovat. Již v údolí vám 8 místná gondola nabízí moderní a rychlý vstup na Ski Resort Schladming 4. A věřte, že to, co lyžařské středisko slibuje "níže", je realizováno "výše". Zaručeně! Lyžařské středisko Hauser Kaibling je také součástí lyžařské oblasti Ski amadé. Středisko uspokojí nejenom začátečníky, sportovní lyžaře ale i příznivce snowboardů. 37 km upravovaných sjezdovek zaručí zábavu skutečně pro všechny, jak začátečníky, tak profesionály. Dohromady jsou vám k dispozici tedy 4 ski rezorty: Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen – Reiteralm s celkovou délkou sjezdovek 124 km. Hauser Kaibling nabízí lyžařům spoustu sjezdovek s prašanem a také sjezdovku, kde se pořádá FIS - Světový pohár žen. 

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Hauser Kaibling - Haus in Ennstal nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje více než 37 km sjezdovek, na které dokáže přepravit o celkové kapacitě až 16 000 osob/hod 2 gondoly, 5 sedačkových lanovek a 4 pomy. Hauser Kaibling - Haus in Ennstal nabízí 14 km lehkých sjezdovek, 18 km středních sjezdovek a 5 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Schladming

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje