Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Maranza


Za návštěvu městečka Maranza, které se nachází v panoramatické terase vysoko nad údolí Valle Isarco, určitě stojí San Giacomo a farní kostel Tří panen - pozdně gotická budova s věží. Maranza však vrhá kouzlo na své návštěvníky ve všech ročních obdobích a to nejen kvůli místním horámy, ale i zdejší populární oblasti vhodné v létě pro pěší turistiku. Ideální pro zastavení jsou například idylické údolí Valle d'Altafossa a horské chaty, jako je Rif. Zejména Großberg a Wieserhuette horská chata nabízejí dětem mnoho prostoru k jejich hrám. Z tohoto údolí také můžete podniknout zajímavé výlety k jezerům Campolago. Vaši dovolenou také zcela jistě zpestří i miniaturní golfové hřiště a tenisové haly přímo v Maranza.

 

Zájezdy do Maranza

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Maranza


Zaplavat si zde také můžete v krytém bazénu Alpine. Po dni stráveném na sjezdovkách vám přijde vhod i drink v jednom z après ski barů. Město také pořádá celou řadu zajímavých večerních akcí, které se konají právě v místní tenisové hale. Takže náš tip: dopoledne lyžování, odpoledne na golfovém hřišti, poté si jít zaplavat do bazénu a následovat bude relaxační večer v nově otevřeném středisku Alpinpool Meransen. Širší možnosti apres-ski však nabízí blízký Brixen - zejména doporučujeme návštívit wellness centrum Acquarena Brixen, které je považováno za jedno z nejlepších v celé oblasti Sudtirol.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bolzano

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje