Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Obertauern


V Obertauernu musí být zábava na svazích samozřejmě doplněna o návštěvu některé z útulných lyžařských horských chat. Právě zde tak můžete během dne nabrat síly při vydatné svačině, zasnít se na některé ze slunných teras a ve večerních hodinách, kdy se vám krásný den chýlí ke konci, si pak v klidu vychutnat sklenku svařeného vína. K celkové pohodě zcela jistě přispěje i působivé panorama a laskavosti hodtitelů. A po bezvadném lyžování a celém dni stráveném na svahu tak může začít velká párty, kde se setkáte s novými lidmi, dostanete se do slavnostní nálady a pohlceni budete velkolepou zábavou rušného nočního života v Obertauernu. Vřele doporučujeme nejen lyžařům, ale i všem milovníkům sněhu. Obertauern je totiž tím pravým rájem pro vyznavače après ski, možnosti jsou tu velmi pestré. V lyžařském regionu máte na výběr z přibližně 25 horských chatek, které lákají příjemnou atmosférou. Rozhodně zde však musíte "otestovat" místní specialitku z pařeného mléka, kakaa a sladkého brandy - "Gamsmilch". Nezapomenutelné vzpomínky na après ski zaručují také Lürzer Alm a Latsch’n Alm. Kdo má rád moderní podniky, ten velice rád zavítá do "People" nebo do "Monkey´s Heaven".

 

Zájezdy do Obertauern

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Obertauern


V Obertauern se navíc pravidelně konají koncerty, kde vystupovali již známé německé kapely jako, jako například "Wir sind Helden" nebo "Xavier Naidoo". Jste-li však raději vyznavačem více klidu, pak zkuste 10,5 km dlouhou sáňkařskou dráhu, noční lyžování, kluziště, romantické procházky ve sněžnicích a také byste si neměli nechat ujít příležitost účastnit se jízdy na saních tažených koňmi. Sportovně založení lyžaři mají možnost vyzkoušet si zde jízdu sněhem na kole nebo snowkiting, což je velmi mladý zimní outdoorový adrealinový sport, podobný kiteboardingu. Za použití tažného draka se jezdec uvádí do pohybu po sněhové pláni na lyžích či snowboardu. Na rozdíl od sjezdového lyžování či snowboardingu je tento sport možné provozovat i na rovině.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje