Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Meiringen - Hasliberg


Milovníci a příznivci tradiční zábavy après ski nebudou v Meiringenu - Haslibergu nic postrádat. Živou zábavu zde mohou zažít již v horských chatách na Käserstattu, Bidmi a Mägisalmu. O obzvláště dobrou náladu se postarají bary "Kuhstall" a "Aquarium" v Käserstattu. Vydat se také mohou do futuristické restaurace s panoramatickým výhledem "Alpen Tower" na Planplatten, odkud jim bude dopřán dech beroucí výhled na více než 400 vrcholků. Ve středisku se pak mohou jít dál bavit do baru "Mountain Music Bar", do hospody "Lyons Pub" nebo do "Hasli Lodge". Alternativu nabízí i sportovní vyžití na osvětlené sjezdovce Käserstatt - Lischen, na níž se dá lyžovat (dle sezóny) i po setmění. Poté si mohou pochutnat na lahodném fondue nebo tradičním raclette v "Berghaus Käserstatt". Nabídku rozšiřují také mnohé aktivity, jako výlety na sněžnicích, paragliding, sáňkování na 5 km dlouhé dráze z Moosbielenu do Reuti, bruslení nebo návštěva krytého bazénu. Zdejší nabídka možností zimních sportů je tak zajímavá jak pro dospělé, tak i pro děti.

 

Zájezdy do Meiringen - Hasliberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 


 

Après-ski Meiringen - Hasliberg


Kdo by měl chuť vyzkoušet ještě něco jiného, může si vybrat z aprés-ski nabídky a vydat se na některou z mnoha túr pro pěší (nebo se sněžnicemi) nebo si vyzkoušet některou ze tří sáňkařských drah. Postihne-li Vás některý den nepřízeň počasí, Muzeum Sherlocka Holmse v Meiringenu za shlédnutí rozhodně stojí. Muzeum je umístěno v malém kostelíku, expozice sestává z dobových předmětů a věcí, vztahujících se k postavě Holmese. Hasliberg je klidnější variantou Meiringenu. Přesto se ani tady mimo sjezdovky nebudete nudit. Navíc se zde můžete nechat rozmazlovat lahůdkami místní kuchyně v Hotelu Post nebo v Hotelu Victoria. Kromě toho můžete využít i četných výletních tras, tratě k sáňkování a přírodní kluziště. Ten, kdo by to chtěl trochu živější, na toho čeká obzvláště dobrá nálada v baru "Hexenkessel" v Käserstatt. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Meiringen

Aktualizováno 13/03/2016 00:49zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje