Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski St. Moritz


Zatím, co se aprés-ski ve zbylých místech Oberengadinu odehrává spíše v pohodě a klidu, jsou bujaré večírky a párty v St. Moritzu rozhodně velkým pojmem. Více než 150 oficiálních "slavností" nabízí zábavu s jedinečným šmrncem. Již přímo na sjezdovce vás budou mnohé restaurace a horské chatky lákat různými dobroty a pamlsky. Ti, co však chtějí spíše více akce a párty, by si neměli nechat ujít návštěvu v "Hossa-Bar" a na Corvatschi. I samo městečko vás však postaví před těžkou volbu, na výběr budete mít mezi návštěvou klasického engadínského hostince (kde si můžete smlsnout na kulinářských specialitkách) nebo vydáním se do jednoho z několika klubů, jako například do legendárního klubu "Vivai". Ve městě jsou však i bary a čajovny, ve kterých se také pořádají bujaré večírky. Na horách pak na vás čeká "Roo Bar and Cascade", kde se podávají chladné apres ski nápoje. Aperitiv před večeří pak vřele doporučujeme v "Lounge Diamond", "La Scala Bar" nebo "Pavarotti & Friends". Matkou všech diskoték ve Svatém Mořici je pak "King's Club" v Badrutt's Palace. Je pravda, že cílem je zde vidět a být viděn. "Sunny Bar" v hotelu Kulm je již po celá desetiletí známý jako místo setkání pro piloty Daredevil Run Cresta. V hotelu Waldhaus am See také najdete největší whisky bar a pokud dáváte přednost opravdu tradiční atmosféře, pak navštivte "Stubli" v Hotelu Schweizerhof, který nabízí dokonce i živou hru na kytaru. A v neposlední řadě byste neměli vynechat ani "Dracula Club". 

 

Zájezdy do St. Moritz

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski St. Moritz


Kdo to rád sportovně, ten si užije i mimo sjezdovku, třeba při kolečku na ledních bruslích na přírodních dráhách, při objevování okolní krajiny při zimní procházce nebo klidně i na sněžnicích. I o exkluzivnější varianty zábavy je zde díky paraglidingu, parašutismu a zimnímu golfu perfektně postaráno. Nechybí zde však ani jízda na koni po zamrzlém jezeře, pólo, kriket, golf, curling, skoky na lyžích, snowboarding, sáňkování atd. A i v zimě se zde koná spousta hudebních festivalů, pořádají se zde opery, výstavy a četné hudební produkce. Vrcholem nabídky je potom finančně náročnější návštěva místního kasina nebo luxusních restaurací či obchodů.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Moritz

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje