Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Martinské Hole


Winter Park Martinky - Martinské Hole jsou jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek na Slovensku. Tvoří rekreační zázemí Martina, s nímž je spojuje městská hromadná doprava. Nejen zdejší lyžařské tratě, ale i široká nabídka apres ski uspokojí všechny kategorie lyžařů a dalších sportovců. Kromě lyžování se můžete věnovat i jiným sportům, jako je například zimní turistika, sáňkování, bruslení, jízda na skibobech nebo je možné navštívit i některé z martinských sportovních zařízení (plavecký bazén, sauna, fitness, sportovní stadiony). Co se týká návštěvy baru, stylové osvěžení najdete přímo na svahu, v proskleném après-ski baru na sjezdovce "Flochova". Zdejší velmi šikovní barmani mají pro vás připravenu širokou nabídku nealkoholických nápojů, oblíbených drinků na zahřátí, svařené víno, ale i různé druhy káv a také jiných teplých nápojů. V Après-ski baru na sjezdovce "Flochova" určitě najdete i něco rychlé pod zub a to při super posezení za kruhovým barovým pultem nebo na stylových lavicích přímo s výhledem na lyžující kamarady. Také Restaurace Ponorka (1 250 m n.m.) nabízí rychlé a příjemné stravování, skvělý výhled na panorama Turčianské kotliny a pěknou sluneční terasu. Právě zde můžete "nachytat bronz" na nejslunnější a největší terase ve Winter parku Martinky a ochutnat z nabídky jídel v nově vybudované samoobslužné restauraci. Kapacita restaurace je 70 míst, na terase 80 míst.

 

Zájezdy do Martinské Hole

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Martinské Hole


Jedinečný zážitek kontrastu - mrazivá zima, křišťálově čistý vzduch na sjezdovkách v lyžařském středisku Winter park Martinky a horká termální voda a regenerace v aquaparku, to vše mohou návštěvníci střediska prožít i v Spa & Aquaparku v Turčianských Teplicích. Vyzkoušet si zde mohou dva nové tobogany, jeden "MOVIE Tobogan" (se speciální videoprojekcí) a druhý nazvaný "KAMIKADZE" (s odvážně strmým sklonem). Dále se mohou vyřádit ve třech venkovních bazénech, v plaveckém bazénu s chrličem nebo v bazénu s atrakcemi jako divoká řeka, houpací záliv, vodní dělo s chrličem, vodní lehátka a skluzavka, jakož i ve třetím dětském bazénu. Ve vnitřních prostorách naleznete také sedací bazén kruhového tvaru s masážními tryskami a světelnými efekty. Za historií se pak můžete vydat do Muzea slovenské vesnice v Martině (největší národopisná expozice v přírodě na Slovensku) nebo do Slovenského národního literárního muzea, který vás provede staletími vývoje slovenské literatury. Příjemný čas zimní procházkou v parku můžete strávit i v obci Mošovce (37 km od centra Winter Parku Martinky), který je typickým příkladem anglického parku, kde se střídají skupiny stromů s volnými prostranstvími a vodními plochami.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Martin

Aktualizováno 13/03/2016 01:00skoro jasnoskoro jasno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje