Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Jasná


Jasná je zdaleka nejznámější lyžařské středisko na Slovensku, které má navíc tu nejlepší pověst jak pro kvalitu lyžařské oblasti, tak i poskytovaných služeb. Největší slovenská lyžařská aréna také může svou velikostí dozajista konkurovat i menším alpským střediskům. Po náročném dni na lyžích si můžete zajít do tradičního baru či hospody a udělat si pohodlíčko nejen u sklenky dobrého piva, ale například i u domácího bylinného likéru "Demänovka". V blízkém okolí také najdete hned několik odlišných jeskynních systémů, přičemž ty nejzajímavější a veřejně přístupné jsou "Cave of Freedom" a "Ice Cave". Lyžařský areál Jasná nabízí lyžařům i běžkařům pro jejich vášeň opravdu skvělé podmínky. Navíc vedle lyžování, snowboardingu a pěší zimní turistiky nabízí středisko také možnost méně tradičních sportovních disciplín. Právě zde můžete vyzkoušet nové fun-adrenalinové atrakce, naučit se, jezdit a zažít zábavu můžete na skifoxu (ideální spojení lyžování a sáněk, vhodné pro nelyžaře a ty, kteří touží zkusit něco nového), snowbiku (sněžné kolo s minilyže namísto kol) nebo snowscoote (mix mezi BMX a snowboardem, zkusit to můžete bez jakýchkoliv znalostí lyžování nebo snowboardingu). Nádherné panorama regionu, pestré sjezdy a zvláštní atmosféra se každopádně také postarají o bezchybný požitek z vaší zimní dovolené. Nabídka apres ski odpovídá věhlasu a vysoké návštěvnosti střediska - kromě mnoha restaurací a barů v hotelech u dolních stanic nebo na sjezdovkách (zejména na severní straně) se můžete vyžít i při jízdě na sněžných skútrech, při bruslení, nočním sáňkování nebo i při lukostřelbě.

 

Zájezdy do Jasná

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Jasná


Pokud máte rádi turistiku a panenskou zimní přírodu, vyzkoušet zde můžete i zdejší turistický program na sněžnicích, pod vedením zkušených průvodců budete moci navštívit a vychutnat si krásné zákoutí Demänovské doliny: Malá túra - trvání max. 3 hodiny - okruh za hotelem Liptov nebo Velká túra - trvání max. 5 hodin - okruh Brhliská. Po lyžování lze také doporučit návštěvu jednoho z blízkých akvaparků - buď Tatralandia v Liptovském Mikuláši (16 km) nebo termálního koupaliště v Bešeňové (30 km) či Liptovském Jáně (22 km). O trochu kultury se postará muzeum Janko Kráľa v Liptovském Mikuláši, který má být památkou na známého romantického básníka. Ať jste přišli za dobrodružstvím nebo meditací, při procházkách a túrách si užijete stejné horské potěšení jako lyžaři. Turistické zimní stezky vám umožní objevovat Demänovskou dolinu a Národní park Nízké Tatry, které jsou ideálním místem pro pěší horskou turistiku. Zima má své magické kouzlo a nejeden zkušený turista považuje právě mrazivé krátké dny, kdy příroda spí pod sněhovou peřinou, za nejkrásnější. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje