Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tignes


Tignes je pro vášnivé sportovce nejen lyžařským areálem, který má od listopadu až do května ty nejlepší sněhové podmínky na velmi rozmanitých sjezdovkách, ale i lyžařská oblast, která díky své tradiční architektuře doslova srší původním Savojským kouzlem. Zároveň je nejvýše nejsportovnější a kosmopolitní lyžařskou oblastí Francie. Je také turistickou destinací zajišťující totální odpočinek ve vysokohorské krajině, s gigantickým masivem Vanoise a jeho markantními vrcholy Grande Motte (3 656 m) nebo Mont Pourri (3 779 m). Stejně jako je rozmanitá jeho nabídka sjezdovek, prezentuje se i nabídkou možností využití volného času po lyžování. Obzvlášť je zde oblíbené aktivní využití volného času při paraglidingu, jízdě se psím spřežením nebo výletech na sněžnicích. K tomu patří i nejrůznější sportovní akce, konané se na ledě jezera (v Le Lac - kyvadlová autobusová doprava zdarma, je k dispozici přírodní kluziště), patřícího k lyžařské stanici a dále i ve sportovním centru Tignespace, které nabízí např. tenisové kurty, posilovny, trampolíny nebo i horolezeckou stěnu. Nakonec se můžete odreagovat v aqua centru ve vodním a wellness zařízení. Kdo se chce bavit trochu ojediněleji, může se potápět v ledových vodách tigneského jezera. Obzvlášť zajímavé jsou "Tignes Airwaves", kde vám nejlepší aktéři ukáží umělecké podání extrémního freestylu a freeridu. A i když je v Tignes lyžování na prvním místě, milovníci après ski si zde také přijdou na své. Pro příjemné zakončení dne po sportovních aktivitách, zde nabízejí své služby i kvalitní restaurace, příjemné bary a diskotéky, které jsou častým středem zájmu. Hlavním místem setkání je "Grizzly's Bar" s arktickou atmosférou. V centru střediska (v části Val Claret i Le Lac) pak samozřejmě najdete také celou řadu restaurací, sportovních prodejen a nákupní centra.

 

Zájezdy do Tignes

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tignes


A náš extra tip - od roku 2010 se pořádají v Tignes každý rok v březnu zimní X Games Europe. Je to akce zvláštního druhu, které se účastní nejlepší světoví sportovci zimních extrémních disciplín. Tři dni je zde možné obdivovat profesionály v osmi různých soutěžích, mimo jiné v disciplínách superpipe a superpipe slopestyle, stejně jako při show sněžných skútrů. A jeden tip na výlet - i když leží stará obec na dně Lac du Chevril, přesto stojí za podívanou obloukovitá přehradní stěna, uzavírající toto jezero. V době stavby byla tato přehrada (se svojí výškou 180 metrů) největší přehradou v Evropě a je zdobená gigantickou freskou obličeje Heraklese na ploše 10 000 čtverečních metrů, což je skoro polovina plochy stěny přehrady.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje