Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Livigno


Uprostřed úžasně rozmanité přírody v Lombardii se nachází region Sondrio, který nabízí panoramatický výhled na skupinu Ortler (pohoří Východních Alp) nebo na ledovec Forni. Spousta vinic a kopcovitá krajina vás zvou na romantickou procházku zasněnou zimní přírodou a věřte, že nesčetné chráněné oblasti také zaručují skvělou podívanou. Obzvláště krásný je "Parco Nazionale dello Stelvio". Ať už si tedy vyberete sport, kulturu nebo odpočinek v oáze horkého vřídla (v Sondriu), každý si zde přijde na své. Takže vítejte v Livignu! Nabídka après ski v tomto sněhovém a nákupním ráji je vskutku velice široká. Díky statutu bezcelní zóny je Livigno velice populární destinací a tomu odpovídá i nabídka služeb. V centru Livigna najdete pěší zónu (která se vine středem města od Via Ostaria, přes via Plan až po Via Fontana), kde se nachází velké množství duty free obchodů - včetně několika luxusních butiků a klenotnictví. Nakoupit v Livignu můžete velice levně, v rámci střediska neplatíte DPH ani jiné spotřební daně a tím pádem zde spoustu věcí pořídíte levněji, než jinde v Evropě. Vyplatí se hlavně nákupy kosmetiky, parfémů, alkoholu, cigaret, elektroniky, šperků, sportovního zboží, bílého zboží a dokonce i pohonných hmot. Samozřejmostí jsou v Livignu pak velké množství barů, restaurací a diskoték, v celém středisku jich najdete přes 100. Vyzkoušeným a osvědčeným tipem jsou např. Kuhstall, Bivio, Kokodi, Mikys, Daphne’s nebo TeaVidal.

 

Zájezdy do Livigno

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Livigno


Nedávno byl také uveden do provozu rozsáhlý wellness areál Aqua Granda, který se nachází na okraji Livigna, poblíž jezera. Kromě plaveckého bazénu v něm najdete spoustu dalších služeb, jako například sauny, relaxační bazény, ale třeba i posilovnu a to vše v moderním designu. Wellness služby také samozřejmě nabízí i většina místních hotelů. Další atrakcí střediska je zamrzlé jezero, po jehož ploše se můžete projet třeba na sněžném skútru nebo dokonce i v závodním autě. Livigno je sice vyhlášené svými skvělými nákupy, levnými pohonnými hmotami i alkoholem a delikátním jídlem, nabízí však i další, neméně zajímavé aktivity. Ve středisku a u dolní stanice lanovky na vás čeká také spousta útulných horských chat, kde se můžete oddávat bujarému après ski. V tomto ohledu Livigno nikterak nezaostává za vyhlášenými rakouskými středisky. Jako místní specialita se tu podává teplý nápoj "Bombardino" (který musíte bezpodmínečně ochutnat) a breasola (speciálním způsobem sušené hovězí, vepřové, koňské či srnčí maso). Další atraktivní nabídkou je například sáňkování, bruslení, lední horolezectví, pěší túry o délce 20 km, sněžný skútr, jízda na koni, bowling, kulečník, bazén nebo posilovna. Pro ty, kteří by rádi poznali tradiční a kulturní stránky Livigna, je tu připraveno mnoho kostelů. Některé z nich pocházejí ze 17. století a jsou úložištěm zajímavých uměleckých památek.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Santa Caterina

Aktualizováno 13/03/2016 01:19jasnojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje