Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Berwang


Lyžařské středisko Berwang nabízí více uvolněné après-ski. S jeho malebnou polohou vás zejména stylové chaty a skvělé občerstvovací stanice nejen v lyžařském areálu, ale i v údolí, srdečně zvou na osvěžení. V obci samotné se nachází několik barů a zejména milovníci nočního života by měli vyzkoušet "Music pub Balu", který s živou hudbou během zimní sezóny přitahuje mnoho hostů. Ve večerních hodinách je k dispozici i mnoho restaurací a hostinců, které nabízejí především místní speciality. Jednou týdně je zde také možnost jít sáňkovat ve večerních hodinách. Egghof Jet Sun je také osvětlena pro večerní lyžování. Velmi atraktivní je i sáňkařská dráha v nedalekém Lermoos. Ale to nejsou jediné možnosti pro volný čas mimo sjezdovky, Berwang nabízí i přírodní kluziště, kde si můžete procvičit své piruety nebo curling a poznat jeho blízké okolí vám umožní i 60 km zimních turistických stezek. Takže ať už zde budete lyžovat, jezdit na snowboardu, sáňkovat, bruslit nebo se vydáte za pěší turistikou, v okolí středisek Zugspitz Areny je tohle všechno možné. Vedle sportovních aktivit si ve středisku užijete i nákupů nebo si můžete zajít na dobré jídlo do útulné hospůdky.

 

Zájezdy do Berwang

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Berwang


Na co je však Berwang velmi hrdý, je prvotřídní, familiérně - elegantní horský hotel Sporthotel & Spa Singer, který nabízí svým hostům vysokou úroveň služeb. Právem je zařazen do prestižní "kolekce nejkrásnějších restaurantů a hotelů světa" sdružení Relais & Chateaux. Hotel je situován u hlavní komunikace, asi 200 m od centra obce a nabízí krásný výhled na majestátní vrcholky tyrolských Alp. Luxusní Singer´s SPA centrum (s hotelem je spojeno podzemní chodbou) na ploše zhruba 1 800 m2 vás uvítá prostorným lobby a Spa-bistrem (nabídka koktejlů, ovocných nápojů a čajů), odkud pokračujete do další jeho části. "Saunový svět" zahrnuje Tyrolskou saunu, Alpskou bylinnou saunu, solnou parní jeskyni, ochlazení v horském vodopádu, ledu aj. atrakce. Najdete zde vnitřní a venkovní bazén (oba vyhřívané) a především Alpská oáza klidu - soustava klidových zón, částečně s vodními lůžky a panoramatickým výhledem na okolní vrcholky Alp. Dále zde naleznete i moderní, vzdušné a prostorné kardio - fitness - centrum, jehož tým organizuje další aktivity mimo hotel. Kromě toho nabízí také unikátní francouzskou vinnou terapii "Claudalie" či uklidňující masáže a zábaly s využitím aromatických olejů.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Reutte

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje