Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Reit im Winkl


Horská lyžařská vesnička Reit im Winkel patří k početným turistickým rájům a lázeňským místům v Německu. Toto lyžařské středisko však není dobrá volba jen pro lyžaře a snowboardisty, ale kvalitní zábavu nabízí i pro celou rodinu. Prostřednictvím mnoha služeb se tak můžete v Reit im Winkel bavit každý den zcela novým způsobem. Lyžařský areál je také vnímán jako krásné místo na Zemi s čistým vzduchem a velmi útulnou atmosféru. Lyžařské zájezdy v Reit im Winkl znamenají především aktivitu a odpočinek v idylickém horách Winklmoosalm. Také nabídka zimních sportů, které Winkl nabízí je pestrá. Počínaje jízdou na saních tažených koňmi a konče bruslením, lyžařskými túrami na skialpech či snowtubingem, při kterém se absolvuje zábavný sjezd na nafouklé duši. Středisko také nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na okolní bavorské Alpy, což nejlépe ocení zejména milovníci přírody a vyznavači pěší zimní turistiky.

 

Zájezdy do Reit im Winkl

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Reit im Winkl


Velmi oblíbené jsou zde výlety na sněžnicích, i s doprovodem horského průvodce. Jedině tak zde můžete objevit přírodu v její nejpanenštější formě a při zdravém pohybu. Horský svět v okolí střediska Reit im Winkl je proto ideálním místem, kde si můžete užít ty nejrozmanitější zimní aktivity. S oblibou zde bývá navštěvováno i tenisové centrum a ze dřeva vybudované lázně. Klimatické lázně Reit im Winkl kladou důraz na úroveň gastronomie a hoteliérství. Příkladem je restaurace Landsguthof mnohonásobné světové lyžařské mistryně Rosy Mittermaierové. Zábavu si můžete užít na i na 4 km dlouhé sáňkařské dráze. Samozřejmě, že zde nechybí ani apres ski bary, oblíbeným místem setkání se stává útulný Schirmbar, který je zde pro vás otevřený od prosince do března. Zvláště doporučujeme oblíbené grilování a večer velký BBQ bufet. K dispozici jsou na krásné slunné terase i bezplatná lehátka na opalování.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Siegsdorf

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje