Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Valmeinier - Galibier Thabor


V lyžařském areálu Valmeinier, který leží na náhorní plošině mezi vrcholky Le Cret de Quart a Le Gros Cret, najdou všichni lyžaři perfektní kombinaci tradiční atmosféry a moderního komfortu. Historická část tohoto oblíbeného lyžařského střediska - Valmeinier 1500, si dodnes uchovala své původní kouzlo autentické alpské horské vesnice a charakterizují ji především typické savojské domy z kamene a ze dřeva. Valmeinier - Galibier Thabor je přehledné středisko, které si zakládá spíše na kvalitě, než na kvantitě poskytovaných služeb. Ve srovnání s jinými lyžařskými středisky jsou zdejší útulné horské chaty poněkud menší, ovšem nabízejí kvalitní servis, včetně místních tradičních specialit. Po náročném dni na lyžích vás k zaslouženému odpočinku zvou zimní terasy, kavárny a après ski bary. Také ve večerních a nočních hodinách má Valmeinier co nabídnout. Kromě četných restaurací, barů a jedné diskotéky je možné navštívit i jedno ze tří místních kin. Spoustu zábavy si zcela jistě užijete i na přírodním kluzišti nebo na bowlingové dráze. Milovníci přírody pak zcela jistě ocení různé zimní turistické cesty okolo pěkných vísek, výlety na sněžnicích, pěší túry ve sněhu či sáňkařskou dráhu.

 

Zájezdy do Valmeinier - Galibier Thabor

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Valmeinier - Galibier Thabor


Dostatek adrenalinu v krvi zaručí i paragliding nebo lezení po ledovci. A všichni ti, kteří se lyžování nemohou nasytit, si zde dvakrát týdně užijí při nočním lyžování. Ve Valmeinieru také naleznete přes 50 obchodů. Après Ski ve Valmeinier 1800 má také hodně co nabídnout - pokud chcete jít na dobré jídlo nebo si jen odpočinout v baru po náročném dni stráveném na sjezdovce, doporučit můžeme např. La Fondue nebo La Glisse. Nebo si můžete zahrát bowling nebo sledovat film v kině. K dispozici je také široký výběr obchodů a služeb, včetně pekařství, prádelny, lahůdek, zubaře, chirurgie, policejní stanice, nemocnice a supermarketu. Vybírat lze i celé řady sportovních obchodů. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje