Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Madonna di Campiglio


Apres-ski v lyžařském středisku Madonna di Campiglio je docela bezstarostné, lyžaři obvykle míří rovnou z hor do jednoho z mnoha barů ve městě, aby si co nejvíce užili svou "šťastnou hodinku". Večery jsou zde typicky italské, takže zjistíte, že ulice se hemží návštěvníky, kteří putují většinou do nějakého z butiků nebo kosmopolitních kaváren. Středisko má k dispozici asi 20 restaurací, které nabízejí lahodnou místní kuchyni a samozřejmě široký výběr pizzy a těstovin. Pro ty, kteří hledají větší energii, existuje celá řada barů, které zůstávají otevřené až do pozdních hodin. Díky věhlasu střediska najdete v Madonně velké množství obchodů, restaurací, barů a klubů - včetně těch nejluxusnějších. Bohužel však zde chybí například veřejný krytý bazén, ten najdete až ve Spiazzu (20 km). Nicméně wellness programy, sauny, vyřívky či masáže nabízí většina místních hotelů.

 

Zájezdy do Madonna di Campiglio

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Madonna di Campiglio


Madonna di Campiglio je malá vesnička, která nabízí zejména restaurace. Diskotéky se otevírají až v noci, velmi oblíbená je např. proslulá Zangola, která se nachází mimo vesnici (3 km) a tak může být provozována až do časných ranních hodin. Mezi méně náročnější a živější bary patří Cliffhanger a Des Alpes discotheque. Vyhledávaným je i bar Cantina Suisse, který je známý pro své koktejly, podávané až do devatenácti hodin. Přes den je možné si zajít do kaváren, které nabízejí i rychlé a levné občerstvení. Mezi místní speciality patří Spressa sýr, cotechino (uzenina podobná salámu, ale musí být vařená) nebo i kořeněné sádlo. Aktivně strávený odpočinek nabízí kluziště, paragliding, lezení po ledové stěně nebo se můžete vydat i na procházku po okolí.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje