Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Podbánské


Nejzápadnější tatranská turistická osada na rozhraní Západních a Vysokých Tater - Podbanské, je jedna z nejznámějších částí Vysokých Tater. Nachází sa v jejich jižní části, nedaleko Štrbského plesa (18 km) a obce Pribylina (6 km). Oblast Podbanské je ideální na oddech ve všech ročních obdobích - jak v létě, tak i v zimě. Nabízí mnoho možností, jak zde příjemně strávit volný čas a zároveň si odpočinout. Pro běžkaře nabízí Podbanské výborné podmínky pro běžkování, malé děti se zde zase mohou dosyta vysánkovať na sáňkách nebo bobech. Občerstvení nabízí bufet, který se nachází přímo na svahu. Často využívanou atrakcí lyžařského střediska jsou sáně tažené koňským spřežením, které je možné si pronajmout. Jedinečná je i panorama, které se otevírá z lyžařských svahů a nabízí výhled na hřeben Nízkých Tater - od Ďumbieru až po Královu holu.

 

Zájezdy do Podbánské

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Podbánské


Podbanské kromě lyžování nabízí i množství turistických možností, jednou s turistických lahůdek je samozřejmě výstup na Kriváň. Turisté si zde však nedovedou vynachválit ani procházky Tichou či Koprovou dolinou. Mezi další turistické zajímavosti v okolí patří Važecká jeskyně, Račkova dolina, Bystrá, Liptovská Kokava nebo i Muzeum liptovské vesnice či Skanzen Pribylina. Přímo u ski centra v Podbanském najdete i dva významné hotely - Permon a Kriváň. Oba jsou od samotných vleků vzdáleny jen pár metrů. Hotel KRIVÁŇ je situován v jihozápadní části Vysokých Tater, 18 km od Štrbského Plesa, v zalesněných terénech v Podbanském. Klienti ubytovaní v hotelu mohou využívat denní bar, restaurace, salonky a především RELAX CENTRUM, které nabízí klasické ruční masáže, zábalové procedury, 2 sauny (suchá a parní), vířivku, fitness, perličku, biliár, stolní tenis nebo i šipky. Ski Podbanské patří mezi středně velké slovenské lyžařské střediska, svou velikostí však nemůže konkurovat těm největším. Nabízí ale kvalitní služby, které jsou v areálu k dispozici. V Podbanském tak najdete všechny základní služby, které jsou dnes již téměř nezbytností.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje